- Pagrindinė palydovo plokštė
- Rėmėjų plokštė
- Komunikacinė siųstuvo – imtuvo plokštė
- Maitinimo šaltinio plokštė
- Tiesinis transponderis
- Komutacinė plokštė
- Saugaus paleidimo sistema
1. Pagrindinė palydovo plokštė. Joje sumontuotas pagrindinis palydovo procesorius su ARM Cortex M4 šerdimi. Ant šios plokštės taip pat yra GPS imtuvas, temperatūros matavimo jutikliai, triašiai akselerometras ir giroskopas, triašis magnetinio lauko jutiklis. Duomenys iš visų jutiklių ir GPS imtuvo pagrindinio procesoriaus nuolat kaupiami SD kortelėje, iš kurios ryšio seanso metu perduodami į Žemės stotį.
2. Rėmėjų plokštė. Iš titano pagaminta plokštė, kuri patalpinta tarp pagrindinės plokštės ir komunikacinės siųstuvo plokštės atlieka dvigubą vaidmenį. Ant jos esanti misijos Lituanica 80 atributika ir simboliniai S. Dariaus ir S. Girėno testamento žodžiai įamžins misijos įkvėpėjų atminimą, o atributika kitoje plokštelės pusėje – prasmingo visų rėmėjų dalyvavimo LitSat-1 palydovo kelyje, nuo idėjos į kosminę orbitą, simbolis.
3. Komunikacinė siųstuvo–imtuvo plokštė. Šioje plokštėje sumontuotas Hellium radio siųstuvas–imtuvas. Per jį palydovas LitSat-1 skaitmeniniu formatu transliuos visam pasauliui Tautos išrinktus tris žodžius, išgirs komandas iš žemės stoties ir perduos orbitoje sukauptus duomenis. Komunikacinę plokštę valdo pagrindinis procesorius, o duomenų pakete bus informacija apie energetinę būklę, temperatūrą, magnetinį lauką bei kitus su orbita susijusius parametrus.
4. Maitinimo šaltinio plokštė. Šioje plokštėje sumontuotas palydovo LitSat-1 energijos šaltinis – akumuliatorių baterijos. Iš baterijų palydovas veiktų neilgai, todėl visas jo paviršius yra padengtas saulės baterijomis. Energija iš saulės baterijų patenka į maitinimo šaltinio plokštę, kur išmaniai paskirstoma saulės energija ir iš energijos pertekliaus kraunamos akumuliatorių baterijos.
5. Tiesinis transponderis. Palydove LitSat-1 įmontuotas linijinis radijo transponderis, kurio paskirtis – sudaryti galimybę pasinaudoti palydovu LitSat-1 kaip radijo bangų retransliavimo įrenginiu. Transponderio kanalo juostos pločio užtenka perduoti informacijai tiek Morzės kodu, tiek ir garsą. Kartu transponderis periodiškai transliuoja savo unikalų šaukinį Morzės kodu.
6. Komutacinė plokštė. Šioje plokštėje sumontuotas anteninis komutatorius leidžia LitSat-1 palydove naudoti vieną išorinę anteną radijo komunikacinei ir tiesinio transponderio plokštėms. Ant komutacinės plokštės esantis procesorius surenka duomenis iš kiekvienoje saulės baterijoje esančių apšviestumo ir temperatūros jutiklių, tuo būdu gaunama informacija apie tai, kuria puse palydovas yra atsisukęs į Saulę ir kada jis yra nakties zonoje.
7. Saugaus paleidimo sistema. Palydovo LitSat-1 korpuse įmontuota saugaus paleidimo sistema, kuri užtikrina, kad palydovo elektrinės dalies maitinimas būtų išjungtas iki kol palydovas bus išleistas į orbitą. Tam įmotuoti 4 mechaniniai jungikliai ir įmontuota papildoma posistemė, kuri užtikrina, kad palydovas įsijungtų už nustatyto laiko po paleidimo. Kaip ir kiekvienas kosminis įrenginys, palydovas LitSat-1 turi transportavimo apsaugą, kuri išjungiama RBF (Remove Before Flight) jungikliu.